Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

Veľká cena Púchova

V sobotu 3.10.2015 sa uskutočnia preteky Veľká cena Púchova.
Podrobnejšie informácie o pretekoch (prijatí pretekári, náhradnícke štarty, propozície, ...) nájdete tu.
Odhlášky sú do 1.10.2015 do 9.00 hod., preto treba ešte prípadné odhlášky oznámiť najneskôr do štvrtku rána do 8.00 hod. adrese nereus @ nereus.sk

Ak plavec nebude na tréningu z akýchkoľvek dôvodov do konca týždňa, treba účasť telefonicky potvrdiť trénerovi, inak bude odhlásený.

Doprava je zabezpečená autobusom, odchod je o 6.45 hod. Stretneme sa na parkovisku pred Carreffourom, bližšie k plavárni.

Náklady: doprava 5,00 EUR, obed 4,00 EUR, štartovné 3,50 EUR/1 štart

Reprezentantom SR sa preplácajú celkové náklady na preteky a plavcom zaradeným do ÚTM štartovné.

 

Tomáš Jurkovič na ME na 3. mieste

Vynikajúca správa prišla z ME v kros triatlone od trénera Milana Slováka. Tomáš JURKOVIČ získal v Schluchsee bronzovú medailu!!!
Je to jeho druhá elitná medaila z ME v kros triatlone. 
Gratulujeme!!!!

 

Vlado Štefánik na 1. Európskych hrách v Baku

Baku bolo dejiskom historicky prvých Európskych hier. Plavecký šport bol špecifický tým, že účastníkmi boli výhradne juniorské kategórie (chlapci 17-18 roční a dievčatá 15-16 ročné) a hry boli zároveň oficiálnymi ME juniorov.

Slovensko a mesto Žilina reprezentoval momentálne najlepší žilinský plavec, člen Klubu plaveckých športov Nereus Žilina a zverenec trénera Juraja Skopala, Vladimír Štefánik. Svoje poslanie splnil na viac ako 100%. Od nováčikov na takýchto veľkých medzinárodných podujatiach sa očakáva aspoň potvrdenie svojich osobných rekordov, pretože často tu zohráva psychika svoju úlohu a športovec svoj prvý veľký štart väčšinou nezvládne. 

Čítať ďalej...
 

Strana 38 z 38