Kalendár

TERMÍNOVÝ KALENDÁR SPF NA ROK 2019

2019 jeseň, zima

dátum preteky propozície prihlásení info výpis výsledkov
28.09.  FPD Slovenský pohár žiakov SSO, Lipt. Mikuláš     
propozície prihlásení info výpis
05.10.
 Severoslovenská liga 3. kolo, Dolný Kubín propozície prihlásení info výpis/päťboj-oprava
05.10.
 Pohár olympijských nádejí, Poprad
propozície prihlásení info výpis
05.10.  Veľká cena Púchova propozície prihlásení info výpis
12.10.
 Jesenné M-SSO dlhé trate, Dolný Kubín
propozície prihlásení info výpis
19.-20.10.
 Štiavnický kahanec, Banská Štiavnica
propozície prihlásení info  
26.10.
 Jesenné M-SSO 1. kolo, Banská Štiavnica
propozície prihlásení info  
     

 

 2019 jar, leto

dátum preteky propozície prihlásení info výpis výsledkov
09.-10.02.  Putovný pohár Slovenského raja, S. N. Ves       propozície prihlásení info výpis
16.02.
 FPD Slovenský pohár žiakov SSO, Ban. Štiavnica  propozície prihlásení info výpis
23.-24.02.  Veľká cena Trnavy, Trnava propozície prihlásení info výpis
 01.-03.03.  Veľká cena Slovenska, Bratislava propozície prihlásení info výpis
 02.03.  Severoslovenská liga, 1. kolo, Dolný Kubín propozície prihlásení info výpis / päťboj
08.03.
 Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní, Bratislava propozície prihlásení info výpis
09.-10.03.
 Pohár priateľstva, Rimavská Sobota
propozície prihlásení výpis
16.03.  Jarné MSSO - dlhé trate, Dolný Kubín propozície prihlásení info výpis
22.-24.03.
 Jarná cena Žiliny propozície prijatí(str.13-19) info výpis
05.-07.04.
 Cena Popradu a memoriál Filipa Lutzza, Poprad propozície prihlásení info výpis
13.04.
 Jarné MSSO - 1. kolo, Žilina propozície prihlásení info výpis
13.-14.04.
 Medzinárodný plavecký míting Pawlowice (POL)
výpis
26.-28.04.
 ORCA CUP, Bratislava
propozície prihlásení výpis
27.-28.04.
 Veľká cena Dolného Kubína - "Žinčicový míting"
propozície prihlásení  info výpis
04.05.
 Jarné MSSO - 2. kolo, Rimavská Sobota
propozície prihlásení info výpis
10.-11.05.
 Koziołki Pływackie, Kędzierzyn Koźle (POL) propozície prihlásení výpis
11.-12.05.
 Veľká cena Liptova, Liptovský Mikuláš
propozície prihlásení info výpis
18.05.
 Severoslovenská liga, 2. kolo, Žilina
propozície prihlásení info výpis/5boj/2kola
25.05.
 FPD Slovenský pohár žiakov SSO, Ban. Štiavnica
propozície prihlásení nfo výpis
31.-02.06.
 Majstrovstvá SR juniorov, Bratislava
propozície prijatí info výpis
07.-09.06.
 Majstrovstvá SR mladších žiakov, Štúrovo
propozície prihlásení  výpis
14.-16.06.
 Majstrovstvá SR OPEN, Žilina
propozície prihlásení výpis
21.-23.06.
 Majstrovstvá SR starších žiakov, Košice
propozície prihlásení info výpis
29.06.
 FPD Slovenský pohár žiakov SSO, Lipt. Mikuláš
propozície prihlásení info výpis

 

 2018

dátum  preteky propozície prihlásení info výpis výsledkov
22.-23.09.  FPD Slovenský pohár žiakov, Trenčín propozície prihlásení výpis
29.09.  Jesenné M-SSO dlhé trate, Dolný Kubín propozície prihlásení info výpis
06.10.  Pohár olympijských nádejí, Poprad propozície po-odhláškach info výpis
06.10.  Veľká cena Púchova, Púchov propozície po-odhláškach info výpis
13.10.  Jesenné plavecké nádeje, B. Štiavnica propozície prihlásení info výpis
 20.-21.10.  Jesenné MSSO, Rimavská Sobota propozície prihlásení info výpis
 27.10.  Severoslovenská liga, 3. kolo, D. Kubín propozície prihlásení info výpis
 27.10.  Pohár mesta Trenčín propozície prijatí info výpis
 27.-28.10.  Štiavnický kahanec, Banská Štiavnica propozície prihlásení info výpis
02.-04.11.  Slovakia Swimming Cup, Trenčín propozície prihlásení info výpis
03.-04.11.  Memoriál Jozefa Baláža, S. N. Ves propozície prijatí (str.3-4) info výpis
10.11.  Severoslovenská liga, 4.kolo, Žilina propozície prihlásení info výpis
17.-18.11.
 Slovenský pohár žiakov FPD, S. N. Ves
propozície prihlásení výpis
16.-17.11.  Plzeňské sprinty, Plzeň / CZ propozície prihlásení info
výpis
23.-25.11.
 Majstrovstvá SR OPEN, Šamorín-Čilistov propozície prihlásení výpis
30.-02.12.  Majstrovstvá SR starších žiakov, S. N. Ves propozície prijatí (str.6-10) info výpis
07.-09.12.  Majstrovstvá SR maldších žiakov, N. Zámky propozície prijatí (str.7-12)   výpis
14.-16.12.  Majstrovstvá SR juniorov, Trnava propozície prihlásení info výpis
15.12.
 Vianočná hviezda, Spišská Nová Ves výpis
21.12.  Vianočné preteky 2018, Žilina (neoficiálne)       výpis
21.-22.12.  Memoriál Ľudovíta Kukorelliho, Košice propozície prihlásení výpis