Úvod

2% z Vašej dane

 Email  Tlač  PDF

2Vážení priatelia,

Klub plaveckých športov Nereus Žilina sa aj v tomto roku uchádza o Vašu pomoc formou poukázania 2% z Vašich daní.

Aj tento rok máte možnosť poukázať 2% zo svojich daní presne tam, kde chcete a tak pomôcť našim deťom a mládeži. Skúste preto prosím zvážiť Vašu pomoc, prípadne aj odporučiť svojim blízkym a priaznivcom Vašich detí, aby sa zamysleli nad tým, či by aj časť ich dane nemohla podporiť našu spoločnú vec. Získané peniaze budú použité v priebehu roku 2019 na športové aktivity našej mládeže združenej v Klube plaveckých športov Nereus Žilina a vy získate výhodné zľavy na príspevku športovca.

 

Údaje potrebné na vyplnenie Vyhlásenia v daňovom priznaní:  

Názov: Klub plaveckých športov Nereus Žilina

Sídlo: Vysokoškolákov 8, 010 01 Žilina

Právna forma: občianske združenie

IČO: 31940803

 

Zľavy na členskom príspevku pri poukázaní 2%

pre Klub plaveckých športov Nereus Žilina

v  roku 2019

od 100 € a viac         50% zo získanej sumy

V prípade poukázania sumy, ktorej uvedený percentuálny podiel bude prevyšovať výšku ročného príspevku športovca, je možné po individuálnej komunikácii túto čiastku použiť na financovanie ďalších aktivít spojených s prípravou športovca v KPŠ Nereus Žilina. Zľavu je možné využiť v školskom roku 2019/2020. Do kancelárie doneste alebo pošlite na mail Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript naskenované fyzické osoby (strana 5 daňového priznania), právnické osoby (strana 12 daňového priznania).

Zamestnanci vyplnené Vyhlásenie a Potvrdenie o príjme, ktoré sa odovzdávajú spoločne, je potrebné odovzdať na príslušnom daňovom úrade do 30. apríla 2019. Prípadne ich prineste do kancelárie do 26. apríla 2019 a my ich doručíme na daňový úrad za Vás.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Tlačivo na stiahnutie, editovateľný súbor PDF  (tlačivo je aktívne až po stiahnutí do svojho PC)

Ďakujeme.

 

S úctou

Emília Marcinová, manažér KPŠ Nereus Žilina

0911 236 958

Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript