Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

Rekord Vlada Štefánika aj na plaveckej stránke Swim Swam

Rekord Vlada Štefánika aj na plaveckej stránke Swim Swam. Prečítajte si ho tu.

 
tricko

Fotenie skupín v nových tričkách!

Dňa 26.11.2015 (štvrtok) sa budú na tréningu dávať plavcom nové klubové tričká a plavecké čiapky.
Zároveň prebehne fotenie tréningových skupín. Preto Vás prosíme, aby ste sa na štvrtkovom tréningu zúčastnili, aj v prípade, že nemôžete momentálne plávať, samozrejme len keď to zdravotný stav dovoľuje. Fotiť sa bude pred začiatkom plaveckého tréningu.

 
Vlado Stefanik

Vlado Štefánik kráľom krátkych bazénov!

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti a krátky bazén v Rimavskej Sobote vstúpili túto sobotu (21.11.2015) do dejín Slovenského plávania, keď Vlado Štefánik prepísal dva slovenské rekordy naraz, a to v kráľovskej plaveckej disciplíne 100 m voľný spôsob. Starý rekord Romana Kučíka z roku 2010 prekonal o 4 stotiny časom 49,42 sekúnd.

Čítať ďalej...
 

Memoriál Jozefa Baláža

Najmladší žiaci z celého Slovenska sa zišli v Spišskej Novej Vsi na tradičnom Memoriáli Jozefa Baláža. Náš klub reprezentovalo 7 desaťročných dievčat. Na stupne víťazov dievčatá zatiaľ nedoplávali, ale útechou im môžu byť skvelé osobné rekordy a možnosť ich ešte vylepšiť najbližšiu sobotu v domácom bazéne na Slovenskom pohári žiakov. Držíme im palce!

Prehľad výsledkov našich pretekárov TU.
Kompletné výsledky TU.

 

Slovenský pohár žiakov informácie

Dňa 28.11.2015 sa v Žiline uskutoční 5. kolo Slovenského pohára žiakov. Organizátorom pretekov je Slovenská plavecká federácia a technickým usporiadateľom je náš klub. Propozície si môžete pozrieť TU a zoznam prihlásených a už aj prijatých pretekárov TU. Preteky sú určené ročníkom 2003 – 2006.

Čítať ďalej...
 

Výsledky z diaľkového plávania - Levice

V netradičnom termíne utorok 17. novembra sa v Leviciach konali preteky v diaľkovom plávaní Pohár primátora mesta Levíc. Na štart 5000 m dlhej trate sa opäť postavili Kristián Suchomel a Nicole Topitzerová.

Čítať ďalej...
 

Strana 26 z 30