Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

c

Tomáš Jurkovič na 6. mieste na MS v zimnom triatlone v Zeltwegu

Tomáš Jurkovič na 6. mieste na Majstrovstvách sveta v zimnom triatlone v Rakúskom Zeltwegu. Pozrite si oficiálne výsledky - tu a fotky Tomáša z tejto akcie - tu

 

Aktualizácia klubových rekordov k 31.12.2015

Rekordy KPŠ Nereus Žilina (plavecký oddiel) pre rok 2015 - tu.

 
Dominika vparvo

Slovenský pohár žiakov v Bratislave

Počas tohto víkendu trinásť plavcov vo veku 10 až 12 rokov reprezentovalo náš klub na 1. kole Slovenského pohára žiakov v Bratislave. Naši malí plavci si viedli veľmi dobre, pretože zo 60 štartov bolo 58 “osobákov” a 2 bronzové medaily. O tie sa zaslúžil Danko Hodás - Pauer na 100 m prsia (na fotke vpravo) a Dominika Jankovičová na 200 m motýlik (na fotke vpravo).

Čítať ďalej...
 
VS-22

V bazéne to vie a dosahuje pozoruhodné úspechy: Zoznámte sa so žilinským športovým talentom Vladom

Prečítajte si článok "V bazéne to vie a dosahuje pozoruhodné úspechy: Zoznámte sa so žilinským športovým talentom Vladom", ktorý bol uverejnený v spravodajskom portály Žilina 24. Nájdete ho tu.

 
ssr2014

Vyhlásenie najúspešnejších športovcov a podujatí mesta Žilina za rok 2015 sa blíži.

Dňa 7. marca 2016 sa v žilinskom Mestskom divadle uskutoční už tradičné slávnostné Vyhlásenie najúspešnejších športovcov a športových podujatí mesta Žilina za rok 2015. Klub plaveckých športov Nereus Žilina patrí medzi tie žilinské športové kluby, ktoré každoročne majú medzi ocenenými svoje zastúpenie (Aurélia Trnovcová, Romana Pavlíková, Vladimír Štefánik - plávanie, Martin Zachar, Matej Hodas – vodné pólo, Tomáš Jurkovič a Karol Džalaj – triatlon).
Žilinský triatlon sa stal podujatím roka 2012.

Čítať ďalej...
 
cup 1

NERUS CUP 1 a NEREUS CUP 2

Žilinský Klub plaveckých športov Nereus odštartoval rok 2016 hneď pekne zostra. V mesiaci január zorganizoval oddiel vodného póla v bazéne Mestskej krytej plavárne v Žiline dva veľké medzinárodné mládežnícke turnaje po názvom Nereus Cup 1 (15. - 17.01.) pre deti narodené v roku 2001 a Nereus Cup 2 (29. - 31.01.) pre deti s ročníkom narodenia 2004. Každého turnaja sa zúčastnilo okrem domácich vodnopólistov vždy ďalších 7 družstiev zo Slovenska a zahraničia (Bosna a Hercegovina, Česká republika, Litva, Moldavsko, Nemecko, Poľsko a Slovinsko).

Čítať ďalej...
 

Strana 22 z 30