Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

plavky

Klubové plavky sú konečne tu!

Od pondelka si ich môžete vyzdvihnúť v kancelárii klubu do 16.00 hodiny. V prípade, že sa nemôžete do uvedeného času dostaviť, dohodnite prebratie s trénerom.
Zoznam objednávok a príslušnú cenu nájdete TU.

 
jar

Využite našu ponuku jarného tábora 2016 počas jarných prázdnin!

Na základe rastúceho záujmu a spokojnosti s našimi dennými tábormi sme sa rozhodli aj v tomto roku rozšíriť našu ponuku o denný tábor počas jarných prázdnin. Našou snahou je odbremeniť Vás pracujúcich rodičov a ponúknuť Vašim deťom zmysluplné strávenie voľného prázdninového času.

Čítať ďalej...
 
c

Tomáš Jurkovič na 6. mieste na MS v zimnom triatlone v Zeltwegu

Tomáš Jurkovič na 6. mieste na Majstrovstvách sveta v zimnom triatlone v Rakúskom Zeltwegu. Pozrite si oficiálne výsledky - tu a fotky Tomáša z tejto akcie - tu

 

Aktualizácia klubových rekordov k 31.12.2015

Rekordy KPŠ Nereus Žilina (plavecký oddiel) pre rok 2015 - tu.

 
Dominika vparvo

Slovenský pohár žiakov v Bratislave

Počas tohto víkendu trinásť plavcov vo veku 10 až 12 rokov reprezentovalo náš klub na 1. kole Slovenského pohára žiakov v Bratislave. Naši malí plavci si viedli veľmi dobre, pretože zo 60 štartov bolo 58 “osobákov” a 2 bronzové medaily. O tie sa zaslúžil Danko Hodás - Pauer na 100 m prsia (na fotke vpravo) a Dominika Jankovičová na 200 m motýlik (na fotke vpravo).

Čítať ďalej...
 
VS-22

V bazéne to vie a dosahuje pozoruhodné úspechy: Zoznámte sa so žilinským športovým talentom Vladom

Prečítajte si článok "V bazéne to vie a dosahuje pozoruhodné úspechy: Zoznámte sa so žilinským športovým talentom Vladom", ktorý bol uverejnený v spravodajskom portály Žilina 24. Nájdete ho tu.

 

Strana 21 z 29