Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

trening PO

Jarné prázdniny a tréningy Plaveckého oddielu

Počas jarných prázdnin budú mať tréningy len skupiny trénerov Juraja Skopla (15.00 hod. suchý, 16.00 - 18.00 hod. bazén), Edity Pavlíkovej (8.30 hod. suchý, 9.30 - 11.00 hod. bazén), Jitky Hlavňovej a Beáty Pavlíkovej (8.00 - 9.30 hod. bazén, 9.30 - 10.30 hod. suchý).
Všetkým prajeme krásne prázdniny.

 
logo rakusko

Úspešné vystúpenie žilinských triatlonistov na MS v zimnom triatlone

Športovci žilinského Nereusu aj na začiatku nového roku pokračujú v dosahovaní výborných výsledkov.

Počas uplynulého víkendu 14.-15.02.2016 rakúsky Zeltweg po prvýkrát hostil najlepších svetových zimných triatlonistov v rámci MS v zimnom triatlone. Na štarte v poradí 19-tych MS Slovensko reprezentovalo kvarteto pretekárov a medzi nimi dvaja Žilinčania, členovia nášho žilinského triatlonového oddielu Klubu plaveckých športov Nereus - Tomáš Jurkovič (kategória muži elita) a Lucia Michaličková (kategória juniorky).

Čítať ďalej...
 
stafety chlapci

Výsledky z pretekov v Spišskej Novej Vsi

V sobotu 13.2.2016 sa 25 našich mladších a najmladších žiakov zúčastnilo pretekov Putovný pohár Slovenského raja v Spišskej Novej Vsi. Okrem 119 osobných rekordov zo 132 štartov si niektorí malí plavci vyplávali aj medaile.

Čítať ďalej...
 
Vlado Rasto

Vlado Štefánika a Rasťo Pavlík medzi najúspešnejšími športovcami SPF

V piatok 12.2.2016 vyhlásila Slovenská plavecká federácia na slávnostnom gala večeri najúspešnejších športovcov za rok 2015. Medzi ocenenými sme mali aj našich zástupcov.

Čítať ďalej...
 
plavky

Klubové plavky sú konečne tu!

Od pondelka si ich môžete vyzdvihnúť v kancelárii klubu do 16.00 hodiny. V prípade, že sa nemôžete do uvedeného času dostaviť, dohodnite prebratie s trénerom.
Zoznam objednávok a príslušnú cenu nájdete TU.

 
jar

Využite našu ponuku jarného tábora 2016 počas jarných prázdnin!

Na základe rastúceho záujmu a spokojnosti s našimi dennými tábormi sme sa rozhodli aj v tomto roku rozšíriť našu ponuku o denný tábor počas jarných prázdnin. Našou snahou je odbremeniť Vás pracujúcich rodičov a ponúknuť Vašim deťom zmysluplné strávenie voľného prázdninového času.

Čítať ďalej...
 

Strana 21 z 30